AKTUALNOŚCI ZARZĄD JAKOŚĆ PRACA DLA PACJENTA GALERIE ZDJĘĆ ANKIETY


Oddział laryngologiczny

ORDYNATOR ODDZIAŁU: lek. med. ANDRZEJ MISIAK - specjalista laryngolog


St. Asystenci:
lek. med. Mirosław Misiak - z-ca ordynatora - specjalista laryngolog
lek. med. Dorota Adamek - Nowak - specjalista laryngolog
lek. med. Marek Śmiałek - specjalista laryngolog
lek. med. Jerzy Grodzki - specjalista laryngolog
lek. med. Iwona Kraszewska-Godoś - specjalista laryngolog
lek. med. Arkadiusz Macha

Pielęgniarz oddziałowy:
Daniel Zeman

Oddział laryngologiczny realizuje usługi medyczne w oparciu o zawarty kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia co oznacza, że pacjenci są leczeni bezpłatnie. Oddział laryngologiczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i operacyjny, dysponuje 15 łóżkami, bardzo dobrymi warunkami hotelowymi, a także klimatyzowaną salą zabiegową.
Pacjentów konsultują kompleksowo specjaliści z zakresu neurologii, chirurgii, kardiologii, interny, pediatrii i psychologii. Oddział korzysta z dobrze wyposażonych pracowni endoskopowej i obrazowej oraz audiologicznej. W oddziale laryngologicznym diagnozujemy i leczymy zachowawczo szumy uszne, nagłe głuchoty, zawroty głowy.

Wykonujemy w szerokim zakresie operacje uszu, gardła, guzów szyi oraz zabiegi mikrochirurgiczne krtani. W zakresie nosa i zatok przynosowych operacje wykonywane są metodami klasycznymi i endoskopowymi. W pourazowych deformacjach nosa operowanych wyłącznie ze względów zdrowotnych, stosujemy techniki chirurgii plastycznej przywracające jego kształt i drożność.
W oddziale laryngologicznym leczeni są dorośli i dzieci. Podczas pobytu dziecka w szpitalu może mu towarzyszyć przez całą dobę osoba dorosła.
Przyjazna, domowa atmosfera panująca w oddziale minimalizuje stres związany z chorobą i pobytem w szpitalu. Naszym pacjentom staramy się zapewnić wysoki poziom usług medycznych, bezpieczeństwo i szybki powrót do zdrowia.


Otwórz plik


ZASZCZYTEM I PRZYJEMNOŚCIĄ JEST DLA NAS LECZENIE KOLEJNYCH JUŻ POKOLEŃ PACJENTÓW

Oddział laryngologiczny naszego szpitala zajął w 2006 r. 7 miejsce w Polsce wśród oddziałów Szpitali Niepublicznych w rankingu zorganizowanym przez tygodnik "WPROST".

Rozmiar: 98121 bajtówRozmiar: 483862 bajtów


Jeżeli była Pani/Pan naszym pacjentem, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety

KONTAKT:

077/ 417 35 54
077/ 417 35 56
077/ 417 35 57

Masz pytania? Napisz do nas
[Rozmiar: 4007 bajtów]