Prosimy o zapoznanie się z informacjami w aktualnościach.

Jakość

Misja

Każdy ma prawo do ochrony zdrowia
Naszą misją jest zapewnienie najlepszej i najpełniejszej realizacji tego prawa

 

Polityka jakości

Zdrowie i życie to najwyższe dobro każdego człowieka. Doskonale to wiemy i rozumiemy, dlatego też naszym celem jest skuteczna diagnostyka i leczenia pacjenta oraz dbałość o jego poczucie bezpieczeństwa. Tworzymy nowoczesny szpital,  poszerzamy zakres świadczonych usług, rozwijamy  nasze kompetencje i dokładamy starań, aby każdy był zadowolony. Wszystko co robimy odbywa się z poszanowaniem praw pacjenta, wymagań prawnych i duchem ciągłego doskonalenia.

Nowoczesny szpital

Zmieniamy się dla Państwa – rozbudowujemy i modernizujemy. Chcemy być kompleksowym ośrodkiem, gdzie w jednym miejscu zlokalizowane są oddziały i lekarze różnych specjalności. Gdzie dostęp do zaawansowanych badań diagnostycznych z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej jest codziennością. Gdzie dokumentacja pacjenta „idzie za nim” dzięki wdrożeniu nowego systemu informatycznego.

Nowe usługi, nowe możliwości

Stale poszerzamy zakres usług medycznych. Mamy ku temu zasoby, nowoczesną infrastrukturę i kompetencje. Robimy to w trosce o dobro pacjenta i naszego szpitala.

Wiedza i doświadczenie

Pielęgniarki i lekarze – ich  wiedza i umiejętności to podstawa funkcjonowania naszego szpitala. Dbamy więc o warunki pracy naszego personelu, podnosimy kompetencje i uczymy się od najlepszych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół był kompletny i gotowy nieść pomoc w każdych okolicznościach.

Ciągłe doskonalenie

Jako Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia S.A w Kluczborku deklarujemy gotowość do ciągłego doskonalenia naszych procesów. Chcemy być coraz lepsi w naszych działaniach strategicznych i operacyjnych, utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi interesariuszami oraz wyciągać wnioski z dotychczasowych osiągnięć. 

 

 


Do pobrania: PDFCertyfikat ISO 2022.pdf (112,18KB)

Opublikował(a): Tomasz Lenart Data publikacji: 18-09-2019 20:48
Modyfikował(a): Dawid Kretowicz Data modyfikacji: 14-12-2022 14:12
×

×

Prev